O nás

Dobrý den,

vítáme Vás na stránkách vazárny květin Mnichovice.

Jsme vazárna květin, ctící tradiční postupy květinové vazby spojené s moderním přístupem k zákazníkovi. Najdete nás přímo ve středu malého středočeského městečka Mnichovice. Naším cílem je vytvářet pro Vás kvalitní a stylové květinové vazby všeho druhu. Vážeme svatební kytice, tvoříme interiérová i exteriérová květinová aranžmá, provádíme výzdoby svatebních hostin, rautů, konferencí, hotelů apod. Rádi Vám uvážeme jakoukoli kytici, dle Vašeho požadavku, jakéhokoli tvaru, či velikosti. Řídíme se heslem: nic pro nás není překážkou.

Specializujeme se rovněž na kompletní sortiment smuteční vazby. Naše smuteční věnce, kytice a aranžmá si můžete prohlédnout v katalogu, v sekci smuteční vazba. Jelikož dlouhodobě spolupracujeme s několika pohřebními službami, je pro nás samozřejmostí bezplatný rozvoz smuteční vazby po pražských obřadních síních. Prioritou je pro nás kvalita zboží a spokojenost zákazníka, proto vždy garantujeme maximální čerstvost použitých květin.

Na těchto stránkách neustále rozšiřujeme nabídku všech druhů květinových vazeb, abyste se mohli inspirovat k výběru té správné květiny.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a stanete se našimi pravidelnými zákazníky. Přejeme Vám příjemný nákup.

Ing. Jiří Haman, majitel

Spolupracujeme

Skupina UPS
Pegas CZ